چگونه تیشرت و پیراهن مناسب مردانه انتخاب کنم؟


نوع پوشش ما در اولین برخوردمان با افراد می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. حال تصور کنید به یک مهمانی دعوت شده اید. اولین نکته ای که مخاطب شما را جذب خواهد نمود نوع و رنگ پوشش شماست. این پوشش شامل پیراهن، تیشرت، شلوار ، ساعت ، کفش و حتی مدل موی شما می شود.
اگر شما تیپ اسپرت زده باشید ، برای مثال تیشرت روشن و شلوار جین یا کتان پوشیده باشید در ذهن مخاطبی که برای اولین بار شما را ملاقات می کند به گونه ای متفاوت از زمانی  که پیراهن مردانه و شلوار پارچه ای رسمی پوشیده اید تداعی خواهید شد. ما نمی گوییم کدامیک بهتر است ! این کاملا بستگی به ملاقات شما دارد.
برای مثال تیپ یک قرار ملاقات کاری با مهمانی دوستانه متفاوت خواهد بود.جالب است بدانید خانم ها به ظاهر اقایان بیشتر از خود اقایان توجه می کنند. بنابراین اگر قرار ملاقات شما با یک خانم است محتاتانه انتخاب نمایید.
اگر از محل کار به محل قرار می روید حتما پیراهن و شلوار خود را عوض کنید. حتی اگر هر دو تیپ شما اسپرت است. انسان ها متوجه اراستگی شما می شوند. این نشان می دهد که این قرار چقدر برای شما مهم بوده است. 

پیراهن مردانه
یکی از نکاتی که هنگام ست کردن تیشرت ، پیراهن و شلوار خود باید مورد توجه قرار دهید ، همخوانی رنگ لباس شما با شلوار و کفشتان است.  برای مثال تیشرت و شلوار جین با کتونی کلاسیک مناسب تر از کفش رسمی است. هرچه رنگ تیشرت روشن تر باشد می توان از کتونی اسپرت تر ویا حتی ورزشی استفاده نمود.
ساعت و دستبند خود را با دقت انتخاب کنید.بهتر است کفش خود را با ساعت و کمربند ست کنید. اگر کتونی می پوشید در صورتی که کتونی شما رنگی است سعی کنید تیشرتی متناسب با رنگ کتونی انتخاب کنید. یا دستبندی انتخاب کنید که با کتونی شما ست باشد. همیشه ست کردن جزییات راحت تر و کم هزینه تر خواهد بود.
مدل مو هم بسیار حایز اهمیت است. مدل مو  و ریشتان را می توانید با توجه به تیپتان تغییر دهید . نکته طلایی انتخاب پوششی است که که مناسب رنگ پوست ، سن ، قد و وزن شما باشد. ممکن است بهترین لباسی که در زندگیتان دیده باشید برای شما بهترین نباشد! پس با دقت انتخاب کنید.

سبد من