کدام برند برای خرید پیراهن یا تیشرت مردانه مناسب تر است؟


ایا دوست دارید شیک به نظر بیایید؟ ایا دوست دارید در مهمانی ها از همه خوش لباس تر باشید؟ ایا دوست دارید متفاوت و تک باشید؟
انتخاب بهترین تیشرت مردانه ، پیراهن مردانه و شلوار مردانه که مناسب اندام و ظاهر فیزیکی شما باشد ، کار سختی نیست. بعضی از افراد فکر می کنند شیک بودن یعنی پوشیدن برندهای معروف و خرج کردن پول های گزاف به صورت ماهیانه!
تشخیص جنس مرقوب و با کیفیت در بازار کنونی کار چندان دشواری نیست. صنعت تولید و نساجی در ایران عزیز ما انقدر پیشرفت کرده است که شاهد تولید پیراهن ، تیشرت ، شلوار و ... توسط هموطنان و فروش اجناسشان با برندهای ترک و حتی اروپایی هستیم.
به دلیل تحریم ها خیلی از اجناسی که با نام برند های معروف در مغازه های شیک با قیمت های بالا فروخته می شود تقلبی بوده و از کیفیت مورد نظر برخوردار نیستند. حتی اگر هم اصل هستند استک ها و درجه 2 ، 3 های این برند ها می باشند. حتی شاهد جنس های چینی با برند های معروف در بازار هستیم!
البته این مشکل به دلیل نبود قانون حق مالکیت برند در کشور ماست که افراد سودجو از این شرایط به نفع خود استفاده می کنند. 

کدام برند؟


پس به عنوان یک خریدار باید باهوش باشید. زرق و برق مغازه ها افراد نااگاه را فریب می دهد. اگر شما خواستار پوشاک (پیراهن مردانه ، تیشرت مردانه ، شلوار مردانه ...) با کیفیت و با دوام هستیدکافیست به چند نکته هنگام خرید دقت نمایید:
1.دوخت کار. پیراهن مردانه ، تیشرت مردانه ، شلوار و به طور کلی هر لباسی که خوش دوخت باشد بر روی اندام زیبا جلوه می کند. گول مانکن های پشت ویترین را نخورید. معمولا به اندازه یک وجب از پشت پیراهن یا تیشرت با کمک سوزن گرفته می شود تا لباس زیبا جلوه کند!
2.دوخت پشت کار را نیز با دقت بررسی کنید. اگر خیاط با دقت و وسواس پیراهن مردانه را دوخته باشد با بررسی این نکته می توانید متوجه شوید.
3.جنس پارچه پیراهن را لمس کنید. شاید فروشنده برای فروش جنس خود اطلاعات نادرستی در اختیارتان بگذارد. حس لامسه بهترین تشخیص دهنده حقیقت است.
لباس های تمام پنبه زود دون دون می شوند و یا لباس های تمام نخ زود چروک می شوند. پس با توجه به نیازتان جنس لباستان را انتخاب کنید.
4.رنگ پیراهن مردانه یا تیشرتتان را متناسب با رنگ پوست و قدتان انتخاب کنید. لباسهای را انتخاب کنید که‌اندازه شما باشد نه بلندتر. نیازی نیست که اندامی عالی داشته باشید تا عالی به نظر برسید.

سبد من